مدیریت فناوری اطلاعات

برنامه های کاربردی ماژول و سیستم جامع

فایل های برنامه و راهنمای خطاها

سیستم مناسب !

نرم افزارهای کاربردی نمایندگان شامل نرم افزارهای کاربردی بیمه، ماژول کیهان، آنتی ویروس مک آفی ، مجموعه آفیس و نرم افزارهای وب شامل DMS و Mail و چترا است. با توجه به اینکه تمام نیاز نمایندگان با این مجموعه نرم افزار تامین می‌شود ، لذا سخت افزار در رده متوسط می‌تواند از نظرکارایی و سرعت سیستم نیاز کاربر نمایندگی را تامین کند.اطلاعات حداقل سخت افزار پیشنهادی به کاربران در جدول زیر آمده است:

1. سخت افزار

ردیف عنوان مدل
1 Mother Board ASUS- H110M-C
GA-H110M-S2PT
و مدل های بالاتر
2 CPU Core 2 duo E4400
3 RAM 4 GB و بالاتر

• سخت افزارهای توصیه شده به نحوی انتخاب گردیده که تا چند سال پاسخگوی نیاز کاربر استفاده کننده از سیستم های بیمه ای باشد.
• بازدید دوره ای سخت افزارها در بازه های زمانی مشخص (حداقل یک بار در سال) امری ضروری است.
• نگهداری از ماژول سخت افزاری بر عهده کاربر است. با توجه به مدت زمان فرایند عوض کردن ماژول کاربران در این خصوص اهتمام ویژه ای داشته باشند.

2. نرم افزار

ردیف عنوان مدل
1 سیستم عامل Windows 7
Windows 8.1
Windows 10
2 نرم افزار بیمه مجموعه نرم افزارهای بیمه در سایت DMS وجود دارد
3 Antivirus McAfee
لینک آخرین به روزرسانی‌ از رابط رایانه دریافت شود.
4 برنامه کیهان نرم افزار کیهان بر روی سایت DMS وجود دارد.
5 Microsoft Office OFFICE 2013/2016
6 Browser Firefox/chrome/IE

موراد زیر در خصوص نصب نرم افزار می بایست رعایت شود:

• نصب ویندوز XP و 8 به دلیل عدم پشتیبانی شرکت تولید کننده ممکن است خطرات و مشکلات زیادی داشته باشد و به هیچ عنوان از سمت شرکت در خصوص مشکلات پیش آمده پشتیبانی نمی گردد
• ویندوزهای نصب شده بدون دستکاری شرکت‌های ایرانی باشد.
• از نصب فیلترشکن و بازی کامپیوتری و برنامه‌های کاربردی غیر مرتبط جداً خودداری شود در صورت وجود این گونه نرم افزارها بر روی سیستم و مشکلات پیش آمده هیچ گونه پشتیبانی از سوی شرکت صورت نمیگیرد.
• از نصب آنتی ویروس غیر از McAfee خودداری شود.
• به روز رسانی ویندوز و نرم افزارهای سیستمی انجام شود.
• انتخاب رمزهای غیر قابل پیش بینی و سخت و حفظ محرمانگی آن بر عهده کاربران است. کلیه مسئولیت و عواقب استفاده نامطلوب از نام کاربری در وهله اول برعهده کاربر استفاده کننده است.

پهنای باند مناسب !

به منظور ارائه خدمات سریعتر به مشتریان داشتن پهنای باند Internet متناسب با حجم کار و تعداد کاربران طبق فرمول ذیل توصیه می شود. شرکت‌های سرویس دهنده در سالهای اخیر محدودیت سابق را در ارائه پهنای باند کافی به مشتریان خود ندارند. لذا عموماً در این حوزه مشکلات کمتر شده است. با بررسی‌ها و براوردهای انجام شده کاربران میزان دانلود و آپلود تقریبا یکسانی در سیستم بیمه ای دارند. لذا با توجه به ماهیت تکنولوژی ADSL که عموم مشتریان شرکت از آن استفاده می‌کنند برای تعداد بیشتر از 12 نفر استفاده از خطوط ADSL به عنوان لینک اصلی کاربران توصیه نمی‌گردد.

تعداد کاربران پهنای باند مصرفی اولویت اول اولیت دوم اولیت سوم
تا 5 نفر کاربر 512 کیلوبیت متقارن ADSL FTTH دکل
تا 12 نفر کاربر 1 مگابیت متقارن ADSL FTTH دکل
تا 25 نفر کاربر 2 مگابیت متقارن FTTH TD-LTE دکل
بیشتر از 25 نفر کاربر بیشتر از 2 مگابیت FTTH TD-LTE دکل

در این بخش شما میتوانید فایل های مورد نیاز جهت اجرا و نصب برنامه سیستم جامع (بیمه) را دانلود نمایید همچنین در صورتی که در اتصال ماژول یا اجرا برنامه بیمه بعد از نصب با خطا مواجه شده اید میتوانید از فایل های راهنمای موجود استفاده نمایید.

در صورت بروز هرگونه خطا در اتصال ماژول و سیستم جامع میتوانید با رابط رایانه شعبه سرپرستی خود در تماس باشید و در صورتی که رابط رایانه شعبه پاسخگوی شما نبودند می توانید مشکلات و شکایات خود را به ایمیل زیر ارسال نمایید.

Emp1639@bimehalborz.ir